Ružový dom - 2. apartmán

Druhý apartmán v našom ružovom dome ponúka priestory až pre 12 osôb.


Vybavenie:

  • Wifi internet
  • Tri útulné izby (jedna izba dvojlôžko + dve osobitné lôžka, jedna izba dvojlôžko, jedna izba dvojlôžko + 2 prístelky). Každá izba má FTV
  • Jedálenský kút pre 12 osôb
  • Plne vybavená kuchyňa
  • magnetofón s CD prehrávačom, rozkladací gauč (2 lôžka)
  • Priestranná kúpeľňa - rohová vaňa, dve umývadlá, WC a bidet
  • Každý apartmán má vchod, aj zahradu zvlášť
  • Pri obsadení celého apartmánového domu , môže byť 1 vchod spoločný , a tak isto aj zahrada môže byť spoločná.


Stravovanie

V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchyňa, kde si hostia môžu pripraviť chutné jedlo, podľa svojej chuti . V kuchyni sa nachádza elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, toustovač, mikrovlnka, kuchynský riad, hrnce , taniere, lyžice , poháre a všetko čo do kuchyňe patrí.

Obchod na potraviny sa nachádza 20 metrov od Apartmánov Riviéra.

Predávame taktiež 100% Domáce Slovenské Korbáčiky a Slovenské Nite , ktoré sú veľmi žiadané , hlavne Českými hosťami , za super cenu. Môžete si pri príchode na "okoštovanie" vyžiadať , alebo dopredu objednať e-mailom , u majiteľov Resortu.

Neďaleko Apartmánov Riviéra, cca 50 metrov, sa nachádza štýlová reštaurácia Prameň, kde môžete zájsť na chutný obed či večeru.

Ponúkame Vám taktiež možnosť objednávky pizzy piamo na apartmán. Ponuku pizz nájdete Tu: Donášková služba


Zaujímavosti

Poloha apartmánov je výborná, apartmány sa nachádzajú v strede medzi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom, táto poloha vyhovuje najmä hosťom, ktorý majú radi peknú prírodu, lyžování, aquaparky a cyklotrasy. Oplatí sa aj pozrieť, historické a kultúrne pamiatky, vyhľadávané sú najmä hrady, zámky a Liptovské jaskyne.  


Milí majitelia. Ďakujeme že sme mali možnosť stráviť krásnu dovolenku v Apartmánovom dome, boli sme tak veľmi spokojní s ubytovaním, že sme si ešte predĺžili pobyt. Odporúčame každému. Čisté,nádherné ubytovanie za skvelú cenu. S pozdravom Igor a Maja. Prajeme veľa zdravíčka 
Igor


Garantujeme Vám rodinnú atmosféru v našich rodinou prevádzkovaných apartmánoch, priateľskosť domácich, aj majiteľov apartmánov. Pozývame Vás k nám, na prekrásny Liptov, načerpať nových síl, vykúpať sa v blízkych Aquaparkoch a posedieť si pri večernej grilovačke v našej veľkej záhrade. Ak máte radi turistiku, tak neobanujete, spoznáte úžasný kraj a po super dovolenke, prídete domov oddýchnutý, plný energie, pokoja a úžasnej radosti.

Tešíme sa na stretnutie s Vami aj s Vašou rodinou.

Majitelia apartmánov Šimček s manželkou 


KONTAKT

Liptovské Sliače - Vyšný
Ul. Veselá č.d. 1814/1
Ružomberok 034 84
Tel.: +421 907 446 810 / +421 908 / 519 405
E-mail: info@apartmanyriviera.sk  
Facebook