Aquapark Bešeňová - GINO PARADISE

Bešeňová je známy a obľúbený aquapark, ktorý sa nachádza len 8 km od Apartmánov Riviéra v malebnom prostredí Chočských vrchov, Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

V areáli Aquaparku sa nachádza 9 vonkajších a 4 vnútorné bazény, 9 toboganov, vitálny svet, relax centrum nudistická pláž. Aquapark Bešeňová je otvorený celoročne. 

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka. 

V novej celoročne otvorenej adrenalínovej zóne nájdete 30m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím. Celoročná prevádzka Aquaparku Bešeňová umožňuje návštevníkom vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania. Je to areál zdravia a oddychu, ktorý patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie celosvetové strediská cestovného ruchu na Slovensku. Nádherná príroda v okolí , celoročne ponúka širokú škálu výberu prechádzok alebo náročných horských túr podľa požiadaviek návštevníkov.
Počas zimných mesiacov je atraktívne večerné kúpanie. Tí otužilejší sa môžu "okúpať" aj v snehu.