Oravský Podzámok


NESKUTOČNE KRÁSNY JE ORAVSKÝ PODZÁMOK . Naši hostia Oravský Podzámok často navštevujú a zážitky majú neopakovateľné , prinesú si prekrásne fotografie z dovolenky. Takže vrelo odporúčame .. !!!!

Pre odvážnych sa niekoľkokrát ročne koná prehliadka Oravského hradu pri nočnom osvetlení oživená atrakciami. Hrad hostí aj Festival ochotníckych divadelných súborov.Jeden z najkrajších hradov Slovenska je potrebné hľadať na Orave pri obci Oravský Podzámok. Oravský hrad je dominantou Oravy a veľmi častým objektom realizácie umeleckých fotografov, ktorí tvoria zábery z najkrajších miest Slovenska
Oravské hradné bralo sa vďaka svojej polohe pri vodnom toku stalo miestom vybudovania opevneného hradiska. Najvyššia časť hradu sa nachádza vo výške 112m nad hladinou rieky Orava.
Vyhliadková plavba starootcovskou plťou po rieke ORAVA popod skalné bralo Oravského hradu, ktorý je už skoro 800 rokov pyšnou dominantou Oravy. Je spojená s prehliadkou hradu, čo je veľmi príjemným doplnkovým spestrením samotnej prehliadky. Pri plavbe sa Vám naskytnú jedinečné pohľady na Oravský hrad a vrátite sa aspoň na chvíľu do minulosti.

Kontaktujte nás...