Letná sezóna 2019

Letná sezóna 2019 je už blízko, tak sa u nás môžete pozrieť, ako by u nás mohla taká letná dovolenka vypadať. Určite to bude stáť za to. Liptov je magnetom pre milovníkov prírody, turistiky, cyklistiky, hradov, zámkov či aquaparkov. Opravdu je z čoho vyberať. Nudiť sa so svoju rodinou u nás rozhodne nebudete. Navštíviť môžete turisticky veľmi obľúbený Aquapark Tatralandia, Aquapark Gino Paradise Bešeňová alebo Vital park Lúčky. Tieto takzvané vodné raje, majú polohu neďaleko apartmánov, takže sa k nim dostane veľmi ľahko.

Cyklistika je v poslednej dobe veľmi obľúbený šport. Pokiaľ ste tomuto koníčku tiež prepadli, určite si u nás prídete na svoje. Naša oblasť ponúka veľa možností cyklistických ciest pre začiatočných i pokročilých cyklistov. Stačí si len vybrať tú správnu trasu a vyraziť. V Apartmánoch Riviéra** budú Vaše bicykle určite v bezpečí, takže sa o ne v noci nemusíte báť.

Pre tých, čo majú radi prechádzky krásnou prírodou, radi navštevujú zaujímavé pamiatky či sa neboja vyraziť na výstup za krásnym výhľadom, môžeme vrele odporučiť Prosiecku Dolinu, Oravský Podzámok, Hrad Likava, Skanzem Vlkolínec, Pradávne sídlo Keltov Havránok, atď... Národní Park Nízke Tatry je priamo rajom pre milovníkov turistiky, ktorí sa môžu tešiť na nezabudnuteľné vyhliadky. U nás na Liptove si môžete vytvoriť selfie, ktoré bude stáť za to. 


Zaujímavosti v okolí


Aby ste si vyššie spomenuté zážitky mohli naplno užiť, ponúkame Vám ubytovanie v našich luxusných apartmánoch, v ktorých Vám nebude nič chýbať. K dispozícii sú Vám dva kompletne vybavené apartmány s celkovou kapacitou 21 lôžok a jeden apartmánový dom s kapacitou 10 lôžok. 

V Apartmánoch Riviéra** sa môžete tešiť na skvelú dovolenku v príjemnom rodinnom prostredí s pohodovou atmosférou. Apartmány majú veľkú záhradu, kde môžete odpočívať a Vaše deti sa v pohode môžu hrať. Pre Vaše najmenšie deti máme pieskoviská, šípky, bedminton, hojdačky či malú aj veľkú trampolínu. Pokiaľ Vás prepadne hlad, môžete určite využiť pripravený gril. Celú hostinu môžete nachystať v našom altánku, či na terase, kde je v letnom období super príjemné posedenie.

Parkovanie áut u nás nemusíte riešiť. Je pre Vás pripravené osvetlené parkovisko s 8 miestami.

Viac informácií o jednotlivých apartmánových domoch Riviéra sa dočítate po kliknutí obrázkov nižšie.


KONTAKT

Liptovské Sliače - Vyšný
Ul. Veselá č.d. 1814/1
Ružomberok 034 84
Tel.: +421 907 446 810 / +421 908 / 519 405
E-mail: info@apartmanyriviera.sk
Facebook