Apartmány Riviéra - Liptov

Apartmány Riviéra** sa nachádzajú v slovenskom regióne Liptov, v obci Liptovské Sliače. Lokalita je umiestená medzi pohorím Chočské Vrchy a Nízke Tatry. Oblasť apartmánov ponúka návštevníkom skvelé možnosti vyžitia, nakoľko je Liptov magnetom, pre milovníkov termálnych kúpalísk, lyžiarskych stredísk, turistických chodníkov a cyklistických ciest. Okolie je obklopené krásnou prírodou, ktorú rozhodne stojí za to preskúmať. Pokiaľ máte radi zimné športy, môžete navštíviť vyhlásené zimné strediská Skipark Donovaly, Skipark Jasná, či Skipark Ružomberok. Zábavu a odpočinok nájdete vo vodných rajoch Aquapark Tatralandia, Aquaparku Dolný Kubín, alebo v Gino Paradise Bešeňová.


Príďte k nám na Slovensko a zažite so svojim partnerom, rodinou či priateľmi skvelú dovolenku, vo veľmi komfortnom zázemí nášho ubytovania, kde nájdete všetko, čo budete potrebovať. Ponúkame Vám luxusné a pritom lacné apartmánové ubytovanie, ktoré ocenia nielen dospelí, ale i deti. V letnej sezóne je možné využívať veľkú záhradu, kde je pre deti pripravené pieskovisko, hojdačky a veľká aj malá trampolína. Taktiež je možné si zahrať šípky či petanque. Dospelí určite ocenia príjemné posedenie v našom altánku, kde môžu pri krásnych letných večeroch grilovať. V zimnej sezóne je pre Vás pripravené skvelé zázemie, kde sa budete po náročnom dni plnom lyžovania, bežkovania či jazdenia na tobogánoch radi vracať. Počas Vášho pobytu Vám garantujeme maximálne súkromie a Vašu spokojnosť. 

V Apartmánoch Riviéra** budete mať k dispozícii osvetlené parkovisko pre 8 áut. Môžete sa tešiť na veľkú záhradu, drevený altánok, plne vybavené kuchyne, veľkú spoločenskú miestnosť, útulné izby a pekné kúpeľne. Samozrejmosťou je vysokorýchlostné bezplatné Wifi pripojenie v apartmánoch, aj v záhrade. Celková kapacita obidvoch apartmánových domov je až 29 lôžok. Apartmány v Ružovom apartmánovom dome majú kapacitu 8 lôžok a 10 lôžok.  Pre hostí, ktorý si radi potrpia na luxus, ponúkame na prenájom Vilu s troma spálňami ,ktorá sa nachádza pár metrov od prvej budovy, žltá budova , ktorá má kapacitu 11 lôžok.