Skipark Jasná

Neďaleko Apartmánov Riviéra sa nachádza najväčšie a najmodernejšie lyžiarske stredisko Skipark Jasná ponúka návštevníkom bohaté športové vyžitie najmä počas zimnej sezóny.

Stredisko Skipark Jasná je zaradené do najvyššej kategórie centier cestovného ruchu s medzinárodným významom. Nachádza v prekrásnom horskom prostredí na severných a južných svahoch Chopka v Národnom parku Nízke Tatry. Strediská CHOPOK SEVER a CHOPOK JUH sú od roku 2007 opäť prepojené 2 novými vlekmi - jeden zo severnej a jeden z južnej strany. Preto už v súčasnosti môžeme hovoriť o JEDNOM STREDISKU, ktoré poskytuje lyžiarom spolu takmer 34 km lyžiarskych trás. 

Nachádzajú sa tu vynikajúce terény pre zjazdové lyžovanie, ako aj množstvo rôzne náročných bežeckých lyžiarskych tratí. Zasnežovanie je na tratiach Majstrovská, Otupné, Biela Púť, Pretekárska, Májová, FIS.

Večerné lyžovanie je zabezpečené na zjazdovej trati Biela Púť a Záhradky od 18:00 do 21:00. Na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, skialpinizmu a freeridu. Stredisko ponúka množstvo zábavy formou sport&fun atrakcií - skifox, snowscoot, snowbike, kitewing, paragliding, lezecký park, paintball, či výlet za nočnou sánkovačkou ale aj kvalitné doplnkové služby - lyžiarska a snowboardová škola, škôlka, požičovne, servis, úschovne, športové obchody, ktoré zastrešuje NTC šport . Dĺžka zimnej sezóny je približne od začiatku decembra do konca apríla.

ZĽAVY- PRE NAŠICH UBYTOVANÝCH HOSTÍ