Žltý apartmánový dom

Ponúkame Vám luxusný apartmánový dom, ktorý uspokojí nielen dospelých, ale aj deti, ktoré sa môžu tešiť na záhradu s trampolínou. V apartmánoch panuje rodinná atmosféra, pokoj a rodinná pohoda.

K dispozícii Vám je komplet celý dom s terasou a balkónom, s celkovou kapacitou 8 lôžok + 2 prístelky. Ďalej záhrada, záhradný nábytok, gril, pre deti máme rôzne hry, šípky, petang, veľkú trampolínu, pieskoviská, hojdačky atď. Samozrejmosťou je vysokorýchlostné, bezplatné Wifi pripojenie v apartmánoch aj v záhrade. Stravovanie

V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchyňa, kde si hostia môžu pripraviť chutné jedlo, podľa svojej chuti. V kuchyni sa nachádza elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, toustovač, mikrovlnná rúra, kuchynský riad, hrnce , taniere, lyžice , poháre a všetko čo do kuchyne patrí.

Obchod na potraviny sa nachádza 20 metrov od Apartmánov Riviéra.

Predávame taktiež 100% Domáce Slovenské Korbáčiky a Slovenské Nite , ktoré sú veľmi žiadané , hlavne Českými hosťami , za super cenu. Môžete si pri príchode na "okoštovanie" vyžiadať , alebo dopredu objednať e-mailom , u majiteľov Apartmánov.

Neďaleko Apartmánov Riviéra, cca 50 metrov, sa nachádza štýlová Reštaurácia Prameň, kde môžete zájsť na chutný obed či večeru.

Ponúkame Vám tiež možnosť objednávky pizzy priamo na apartmán. Ponuku pizz nájdete tu: Donášková služba


Zaujímavosti

Poloha apartmánov je výborná, apartmány sa nachádzajú v strede medzi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom, táto poloha vyhovuje najmä hosťom, ktorý majú radi peknú prírodu, lyžovanie, aquaparky a cyklotrasy. Oplatí sa aj pozrieť, historické a kultúrne pamiatky, vyhľadávané sú najmä hrady, zámky a Liptovské jaskyne 


Chtěla bych vyjádřit velké díky manželům Šimčekovým za velmi příjemný pobyt u nich. Vše bylo na vysoké úrovni, ubytování luxusní, cena víc než přijatelná a jako bonus k tomu neuvěřitelně milé, sympatické a vstřícné jednání majitelů. Určitě se sem ještě vrátíme.

M.Horová, Prachatice


Garantujeme Vám rodinnú atmosféru v našich rodinou prevádzkovaných apartmánoch, priateľskosť domácich, aj majiteľov apartmánov. 

Pozývame Vás k nám, na prekrásny Liptov, načerpať nových síl, vykúpať sa v blízkych Aquaparkoch a posedieť si pri večernej grilovačke v našej veľkej záhrade. 

Ak máte radi turistiku, tak neobanujete, spoznáte úžasný kraj a po super dovolenke, prídete domov oddýchnutý, plný energie, pokoja a úžasnej radosti. 


Tešíme sa na stretnutie s Vami aj s Vašou rodinou.

Majitelia apartmánov Šimček ĽUBOMÍR s manželkou 


KONTAKT

Liptovské Sliače - Vyšný
Ul. Veselá č.d. 1814/1
Ružomberok 034 84
Tel.: +421 907 446 810 / +421 908 / 519 405
E-mail: info@apartmanyriviera.sK  
Facebook