Aquqpark Bešeňová a Tatralandia


Bešeňová je známy a obľúbený aquapark, ktorý sa nachádza len 8 km od Apartmánov Riviéra v malebnom prostredí Chočských vrchov, Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

V areáli Aquaparku sa nachádza 9 vonkajších a 4 vnútorné bazény, 9 toboganov, vitálny svet, relax centrum nudistická pláž. Aquapark Bešeňová je otvorený celoročne.

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka. 

Celoročná prevádzka Aquaparku Bešeňová umožňuje návštevníkom vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania. Je to areál zdravia a oddychu, ktorý patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie celosvetové strediská cestovného ruchu na Slovensku. Nádherná príroda v okolí , celoročne ponúka širokú škálu výberu prechádzok alebo náročných horských túr podľa požiadaviek návštevníkov. Počas zimných mesiacov je atraktívne večerné kúpanie. Tí otužilejší sa môžu "okúpať" aj v snehu. 

Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku, či letným eventom. A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste.