Vitajte na krásnom LIPTOVE

Príďte k nám na Slovensko a zažite so svojim partnerom, rodinou či priateľmi skvelú dovolenku, vo veľmi komfortnom zázemí nášho ubytovania, kde nájdete všetko, čo budete potrebovať. Ponúkame Vám luxusné a pritom lacné apartmánové ubytovanie, ktoré ocenia nielen dospelí, ale i deti. V letnej sezóne je možné využívať veľkú záhradu, kde je pre deti pripravené pieskovisko, hojdačky a veľká aj malá trampolína. Taktiež je možné si zahrať šípky či petanque. Dospelí určite ocenia príjemné posedenie v našom altánku, kde môžu pri krásnych letných večeroch grilovať. V zimnej sezóne je pre Vás pripravené skvelé zázemie, kde sa budete po náročnom dni plnom lyžovania, bežkovania či jazdenia na tobogánoch radi vracať. 

V Apartmánoch Riviéra** budete mať k dispozícii osvetlené parkovisko pre 8 áut. Môžete sa tešiť na veľkú záhradu, drevený altánok, plne vybavenú kuchyňu, veľkú spoločenskú miestnosť, útulné izby a pekné kúpeľne. Samozrejmosťou je vysokorýchlostné bezplatné Wifi pripojenie v apartmánoch aj v záhrade. Celková kapacita obidvoch apartmánových domov je až 30 lôžok. Apartmány v Ružovom apartmánovom dome majú kapacitu 8 lôžok a 12 lôžok. Vila Deluxe, sa nachádza, pár metrov od prvej budovy, v žltom apartmánovom dome a ponúka 10 lôžok. Ďalšie informácie o našich apartmánoch nájdete na stránke Apartmány.

K našim návštevníkom sa vždy snažíme pristupovať individuálne. Sme vždy radi, keď sa naši hostia u nás cítia ako doma a užívajú si príjemné chvíle strávené so svojimi najbližšími. U nás sa môžete tešiť na kľudnú a pohodovú atmosféru. S naším ubytovaním bolo spokojných mnoho hostí a my veríme, že u Vás to nebude inak.

Naše služby neustále zlepšujeme k Vašej spokojnosti a veľmi si vážime každé spätné väzby, ktoré od Vás získame. Počas Vášho pobytu Vám garantujeme maximálne súkromie a Vašu spokojnosť.